Каталог товарів

Videx

Компанія Аллєгро-опт була заснована в 1996 році, спочатку займалася виробництвом і продажем аудіо та відео касет.У 2004 році була зареєстрована торговельна марка Videx. З цього часу пішов відлік глобального розвитку компанії. У 2004 році компанія пробує свої сили у виготовленні dvd і cd дисків під своєю торговою маркою, для чого купується перше обладнання.

Товари не знайдені

З розвитком торгової мережі компанія розвиває свій асортимент, доповнивши його фотопапером, створеним для струменевого друку під торговою маркою Videx.У 2008 році оновлюється обладнання для для виробництва DVD та CD дисків. Зараз компанія Аллєгро-опт є одним з лідерів продажу dvd, cd дисків, фотопаперу, чистячих засобів. Батарейки торгової марки Videx вже знайшли своє місце на прилавках магазинів і супермаркетів України.

Компанією ведеться постійний контроль якості продукції, що продається. Менеджери компанії регулярно відвідують найбільші виставки Гонконгу та Німеччини, відстежуючи розвиток нових технологій і напрямків ринку витратних матеріалів.
Відкриваються представництва у великих містах України, розширюється дилерська мережа. В асортимент товарів постійно додаються нові позиції товарів і категорій, з 2011 року компанія Алегро-опт є єдиним партнером компанії Havit (Hong Kong) - постачальником інноваційних товарів IT технологій.

Компанія Алєгро-Опт під торговою маркою Videx починає випуск і продаж Led лампочок. Якість і асортимент відразу привертає увагу покупців та лампочки Videx стають популярними і затребуваними

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину